Kontakt Galeria wyrobów koszyk zamówień Kowalstwo Ryszard Skuza

Akcesoria kominkowe
Elementy wykończenia
Kute meble
Narzędzia
Oświetlenie
Pozostałe
   • Elementy wystroju
   • Upominki
   • Inne


znalezionych: 15, strona 1 z 3
<<<  -  1  2  3  -  >>>

Pamiątka ślubna
150.00 Kowalstwo artystyczne - Pamiątka Ślubna.
Statuetka w formie przeplecionych dwóch obrączek. Masywna kuta podstawa symbolizuje trwałość związku.Zachodzące na siebie obrączki to symbol jego nierozerwalności i trwałości.

Wewnątrz obrączek mogą zostać wycięte imiona pary młodej. Pod...
21

Kiełbasa - metaloplastyka
150.00 Kiełbasa na talerzu z cebulką. Bardzo ciekawa, artystyczna, kowalska praca można ją zarówno powiesić na ścianie jak i położyć na meblu. Talerz wzbudza wielkie zainteresowanie może być ciekawym uzupełnieniem wystroju w kuchni lub lokalu gastronomicznym.
14

Podkowa na szczęście duża
60.00 Podkowa na szczęście, duża. Robiona identycznie jak prawdziwa kowalska podkowa dla konia z poprzebijanymi dziurkami. Nieparzysta ilość dziurek gwarantuje szczęście. Możliwa wysyłka pocztą polską z przedpłatą za 10 zł lub za pobraniem 15zł.
7

Podkowa średnia
40.00 Podkowa średnia na szczęście. Odpowiednio powieszona gwarantuje szczęście lub pieniądze. Możliwa wysyłka pocztą polską z przedpłatą za 10 zł lub za pobraniem 15zł.
7

Podkowa na szczęście mała
20.00 Mała podkowa na szczęście. Jest to najmniejsza podkowa jaką wykonuje nie umniejsza to jednak przynoszonemu przez nią szczęściu. Możliwa wysyłka pocztą polską z przedpłatą za 10 zł lub za pobraniem 15zł.
7

Gwoździe ozdobne
15.00 Gwoździe dekoracyjne, mogą służyć jako ozdoba na drewnianych elementach kominka lub altany ogrodowej. Gwoździe nie służą do łączenia drewnianych elementów, są specjalnie powyginane aby odstawały i przyciągały wzrok.

Cena dotyczy jednej sztuki. Możliwa wysyłka pocztą polską z przedp...
7

Wieszak
80.00 Wieszak w kształcie kawałka drzewa z pieczołowicie wykonaną fakturą drzewa. Dość delikatny i nie wymagający wiele miejsca. Istnieje możliwość wykonania większej ilości gałązek.
14

<<<  -  1  2  3  -  >>>