Kontakt Galeria wyrobów koszyk zamówień Kowalstwo Ryszard Skuza

Akcesoria kominkowe
Elementy wykończenia
Kute meble
   • Stoły
   • Krzesła
   • Ławki
   • Lustra
Narzędzia
Oświetlenie
Pozostałe


znalezionych: 8, strona 1 z 2
<<<  -  1  2  -  >>>

Lustro
500.00 Lustro w metalowej ramie, ze szkłem w kształcie elipsy o przekątnych przechodzących przez środek równych 50cm i 60cm. Obwódka z wykonana jest cienkich płaskowników, gładka. Zastosowałem typowe dla kowalstwa artystycznego elementy typu C. Co sprawiło że lustro pasuje do większości wnętrz. Cał...
14

Prostokątne lustro
450.00 Prostokątne lustro o praktycznie dowolnych rozmiarach. Prosta elegancka obwódka. Lustro idealnie nadaje się do przedpokoju, korytarza czy do garderoby. Oczywiście istnieje dowolność malowania, złota patyna sprawi że lustro pasować będzie do wnętrz wykończonych drewnem.
Cena dotyczy lustra ja...
21

Krzesło
600.00 Bardzo delikatne, wygodne i stabilne krzesło, dość lekkie jak na wyrób kowalski. Ze względu na trwałość stosuje spawy. Są one jednak dobrze ukryte i nie szpecą. Całe krzesło sprawia wrażenie wykonanego wyłącznie tradycyjnymi metodami kowalskimi dzięki widocznemu przebijaniu i nitowaniu.
30

Krzesełko
350.00 Bardzo wygodne krzesełko z niskim oparciem. Siedzisko wykonane z metalowych taśm ułożonych w kratę. Istnieje możliwość zamówienia stołu, ławki i niskiego siedzenia do kompletu(widoczne na ostatnim zdjęciu)
21

Stół
1200.00 Stół bardzo stabilny i elegancki. Bez blatu. Istnieje możliwość zamówienia ławki i krzeseł do kompletu(widoczne na ostatnim zdjęciu)
30

Krzesło
450.00 Bardzo wygodne i ergonomiczne krzesło Siedzisko wykonane z metalowych taśm ułożonych w kratę. Nadaje się do wnętrz i ogrodów. Wysokość z oparciem do 140cm. Istnieje możliwość zamówienia stołu, ławki i krzesła do kompletu(widoczne na ostatnim zdjęciu)
30

Ławka
1000.00 Ławka dla trzech osób z wygodnym i stabilnym oparciem. Siedzisko jest wykonane z metalowych taśm ułożonych w kratkę. Istnieje możliwość zamówienia ławki i krzeseł do kompletu(widoczne na ostatnim zdjęciu).
30

<<<  -  1  2  -  >>>