Kontakt Galeria wyrobów koszyk zamówień Kowalstwo Ryszard Skuza

Akcesoria kominkowe
Elementy wykończenia
Kute meble
Narzędzia
Oświetlenie
Pozostałe
   • Elementy wystroju
   • Upominki
   • Inne


znalezionych: 5, strona 1 z 1

Kiełbasa - metaloplastyka
150.00 Kiełbasa na talerzu z cebulką. Bardzo ciekawa, artystyczna, kowalska praca można ją zarówno powiesić na ścianie jak i położyć na meblu. Talerz wzbudza wielkie zainteresowanie może być ciekawym uzupełnieniem wystroju w kuchni lub lokalu gastronomicznym.
14

Gwoździe ozdobne
15.00 Gwoździe dekoracyjne, mogą służyć jako ozdoba na drewnianych elementach kominka lub altany ogrodowej. Gwoździe nie służą do łączenia drewnianych elementów, są specjalnie powyginane aby odstawały i przyciągały wzrok.

Cena dotyczy jednej sztuki. Możliwa wysyłka pocztą polską z przedp...
7

Miotła z myszami
700.00 Metalowa miotła z myszkami. Genialny element wystroju wnętrza, zawsze wzbudza wielkie zainteresowanie i podziw. Po miotle „spacerują” trzy ręcznie kute myszki. Nadaje się ona do postawienia w kącie lub oparcia o ścianę ma około 150cm długości.
14

Ramka
120.00 Ramka na zdjęcie ze strukturą kory drzewa i listkami. Grubość ramy 35 mm, format A4 minus marginesy 10 mm z każdej strony.
7

Kogut z metalu
700.00 Metalowy kogut to świetny i niecodzienny 'motyw przestrzenny'. Kogut wzbudza duże zainteresowanie i nie ma się czemu dziwić, kowalską pracę widać w na każdym pieczołowicie wykutym piórku czy zdobionym ogonie. Kogut ma około 40 cm wysokości i pomalowany jest farbą grafitową, co uwydatnia bogate ...
14