Kontakt Galeria wyrobów koszyk zamówień Kowalstwo Ryszard Skuza

Akcesoria kominkowe
Elementy wykończenia
Kute meble
Narzędzia
Oświetlenie
Pozostałe
   • Elementy wystroju
   • Upominki
   • Inne


znalezionych: 6, strona 1 z 1

Pamiątka ślubna
150.00 Kowalstwo artystyczne - Pamiątka Ślubna.
Statuetka w formie przeplecionych dwóch obrączek. Masywna kuta podstawa symbolizuje trwałość związku.Zachodzące na siebie obrączki to symbol jego nierozerwalności i trwałości.

Wewnątrz obrączek mogą zostać wycięte imiona pary młodej. Pod...
21

Podkowa na szczęście duża
60.00 Podkowa na szczęście, duża. Robiona identycznie jak prawdziwa kowalska podkowa dla konia z poprzebijanymi dziurkami. Nieparzysta ilość dziurek gwarantuje szczęście. Możliwa wysyłka pocztą polską z przedpłatą za 10 zł lub za pobraniem 15zł.
7

Podkowa średnia
40.00 Podkowa średnia na szczęście. Odpowiednio powieszona gwarantuje szczęście lub pieniądze. Możliwa wysyłka pocztą polską z przedpłatą za 10 zł lub za pobraniem 15zł.
7

Podkowa na szczęście mała
20.00 Mała podkowa na szczęście. Jest to najmniejsza podkowa jaką wykonuje nie umniejsza to jednak przynoszonemu przez nią szczęściu. Możliwa wysyłka pocztą polską z przedpłatą za 10 zł lub za pobraniem 15zł.
7

Kuta róża
170.00 Metalowa róża która nigdy nie więdnie i nie przestaje być piękna. Idealna na prezent. Płatki kwiatu są grube i plastyczne. Róża ma 50cm długości, istnieje możliwość ukształtowania jej tak aby dobrze wyglądała w pozycji leżącej lub stojącej . Dwa pierwsze zdjęcia przedstawiają kutą ró...
7

Metalowa róża - metaloplastyka
150.00 Metalowa róża, jest idealna na prezent, stanowi genialne uzupełnienie wystroju. Lekko przycienione końcówki płatów oraz delikatna patyna sprawiają wrażenie lekkości kwiatu, prezentowanej metalowej róży. Odstąpiłem od tradycyjnego nabijania nerwów na liściach zasypując je wyraźną fakturą co...
7