Kontakt Galeria wyrobów koszyk zamówień Kowalstwo Ryszard Skuza

Akcesoria kominkowe
Elementy wykończenia
Kute meble
Narzędzia
Oświetlenie
   • Kinkiety
   • Lampy
   • Świeczniki
   • Żyrandole
   • Inne
Pozostałe


znalezionych: 9, strona 1 z 2
<<<  -  1  2  -  >>>

Świecznik na bombkę
60.00 Świecznik w kształcie litery C. W zależności od bombki jaką zawiesimy świecznik może zmieniać charakter z codziennego na typowo świąteczny.
7

Świecznik śruba
60.00 Świecznik z wysuwaną świeczką. Bardzo prosty pomysł sprawił ze świecznik jest dość ciekawy i niecodzienny. W prosty sposób można regulować wysokość na jakiej znajduje się płonień, dodatkowo spirala zapobiega strąceniu świeczki np. przy przenoszeniu.
7

Kaganek
50.00 Sympatyczny kaganek. Doskonale sprawdza się zarówno jako przenośne źródło światła jak i stojący świecznik. Ręcznie kuty kaganek ma średnicę około 10 cm, kieliszek dopasowany jest do najpopularniejszych smukłych świec. Sposób malowania zależy od klienta, kaganek może być malowany farbą gr...
7

Świecznik z łańcucha
60.00 Świecznik jest wykonany z kawałka stalowego łańcucha, wysokość około 30 cm. Łańcuch nie jest kuty lecz fabryczny, może być postarzony. Średnica drutu na oczka jest dowolna i zależy od klienta. Świecznik z łańcucha na zdjęciu ma oczka o długości 2 cm i średnicy drutu 4mm.
10

Świecznik naścienny
70.00 Delikatny świecznik naścienny na jedną świeczkę. Całe ramię jak i rozeta przy ścianie są fakturowane. Wypukły spodek pod świecą zapobiega ewentualnemu kapaniu wosku, odsunięcie od ściany nie pozwala na jej okopcenie. Wysokość świecznika to około 30cm.
7

Świecznik trzyramienny
450.00 Świecznik na trzy świece z listkami. Wysokość 40cm.
21

Świecznik trzyramienny
500.00 Świecznik na trzy świece ,wys.40 cm.
21

<<<  -  1  2  -  >>>