Kontakt Galeria wyrobów koszyk zamówień Kowalstwo Ryszard SkuzaKOWALSTWO ARTYSTYCZNE

www.rskowal.eu
     To pierwszy Polsce sklep internetowy z prawdziwym rękodziełem. Mój sklep nie pośredniczy w sprzedaży a produkty, jakie oferuje nie czekają na stertach w magazynach. Charakter sklepu jest dość nietypowy. Jest to jedyne miejsce w Internecie gdzie możecie państwo wpływać na detale, sposób malowania czy wymiary kupowanego produktu. Istnieje również możliwość zamawiania prac nietypowych, oryginalnych i co najważniejsze według własnych pomysłów. Strona umożliwia kontakt z autorem, wytwórcą wszystkich produktów jakie się tu znajdują. Ja natomiast postaram się spełnić wszystkie indywidualne oczekiwania i z racji swojego doświadczenia często podpowiem najlepsze rozwiązanie.
      W zakładce galeria znajdują się zdjęcia drobnej części prac jakie miałem okazje wykonywać mam nadzieje ze pomogą one docenić lub poznać bliżej, czym tak właściwie jest kowalstwo artystyczne.
     Kowalstwem zajmuje się od kilkunastu lat. Moje prace nagradzane były na wielu konkursach zarówno w kraju i poza jego granicami. Zawód kowala artystycznego niestety nie jest zbyt popularny i często myli się go z zawodem ślusarza, który jedynie spawa gotowe elementy. Ja natomiast nie zajmuje się produkowaniem bram i ogrodzeń. Moją domeną są produkty do wystroju wnętrz, w których nie stosuje gotowych elementów, wszystkie prace wykonuje ręcznie z zachowaniem tradycyjnych metod.